Nahoru

Bezpečnostní karta SeCard

SeCard® - je chráněná značka společnosti b.i.g. FM service s.r.o. Bezpečnostní karta SeCard  je určena převážně klientům připojeným na dohledové centrum, využívat ji ale mohou i právnické a fyzické osoby, které mají zájem o bezpečnostní služby, které karta nabízí.  
 

Držitelé SeCard mohou využívat tyto služby:

Úschova klíčů – ušetřete za zámečnickou pohotovost a uložte rezervní klíče k Vašemu bytu, autu atd. v naší centrále služeb SeCard, která je v provozu po celých 24 hodin. Nemějte obavy, Vaše klíče budou bezpečně uloženy v zaplombovaném obalu v našem trezoru. V případě Vašeho požadavku jsme schopni Vám klíče osobně doručit do kteréhokoli místa v České republice.

Úschova dokumentů, datových nosičů – uložte si zapečetěnou obálku s kopiemi dokladů a dokumentů, nosiče s daty, fotkami atd. v naší centrále služeb. Na vaši žádost otevřeme obálku a kopie dokumentů odešleme na Vámi určené místo. V případě ztráty nebo odcizení cestovních dokladů v cizině se tím urychlí vydání náhradních dokladů. V případě požáru, krádeže v domě a podobné situaci, Vám kopie dokumentů usnadní jejich nové pořízení nebo případné jednání s pojišťovnou.

Krycí adresa pro Vaše zavazadla – „Stop“ tipařům – V dnešní době jsou tipaři téměř všude, na letištích, vlakových a autobusových nádražích, v přístavech. Na základě zjištění vaši adresy upozorní své „spolupracovníky“, kam se mohou vloupat.  Připevněte na svá zavazadla přívěsek s kontaktem na centrálu služeb  SeCard. Už se Vám nestane, že by touto cestou unikly údaje o Vašem bydlišti.  V případě ztráty zavazadla cestou, bude dopraveno do bezpečnostní agentury a my se postaráme, aby se dostalo zase k vám.

Přívěsky ke klíčům -  označte své klíče přívěsky s kontaktem na centrálu služeb SeCard. V případě ztráty klíčů umožníte poctivému nálezci vrátit ztracené klíče s pomocí centrály služeb SeCard, aniž by byla prozrazena Vaše totožnost. 

Emergency -  každý z nás se může stát obětí trestné činnosti. Stačí být „v nesprávnou dobu na nesprávném místě“. Rizika okradení v nákupním centru, odcizení vozu z parkoviště, přepadení na ulici, vykradení domu, bytu, jsou reálná. Můžete se setkat také s vydíráním a vyhrožováním.  Kontaktujete centrálu služeb SeCard a vyžádejte si pomoc. Využíváme zázemí silné bezpečnostní agentury, naši pracovníci mají zkušenosti s řešením nejrůznějších událostí.

Bezpečnostní konzultant -  držitelům osobní bezpečnostní karty SeCard radíme, jak nejlépe zajistit bezpečnost jejich a blízkých osob. Poradíme i se zabezpečením vozidel, bytů, domů, rekreačních objektů. Naši pracovníci jsou neustále vzděláváni a mají přehled o všech důležitých novinkách na trhu. Mohou proto navrhovat pro zákazníka nejlepší řešení za přijatelnou cenu.  Vyžádejte si prostřednictvím centrály služeb seCard  služby bezpečnostního konzultanta.

Prohlédněte si také ceník Ceník SeCard